niedziela, 19 maja 2019
Elżbieta Bagińska

Na to pytanie mogli odpowiedzieć sobie uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie sprzedawca, którzy 15 maja wzięli udział w konkursie „Profesjonalny sprzedawca” zorganizowanym przez nauczycielki teoretycznych przedmiotów zawodowych.

więcej...
środa, 15 maja 2019
Paweł Rutkowski

Uczniowie klas Technikum Informatycznego, Samochodowego i Ochrony Środowiska wybrali już zakłady pracy z terenu powiatu kolskiego, gdzie będą realizować staże wakacyjne.

więcej...
poniedziałek, 13 maja 2019
Michał Bagiński

 W środę 03.04.2019 odbył się szkolny konkurs języka angielskiego ,,Ecological awareness’’.

więcej...
czwartek, 25 kwietnia 2019
Agnieszka Bentkowska, Alina Walasek

25 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych w Kole miała miejsce niecodzienna impreza . Był to festyn mundurowy po raz pierwszy organizowany w naszym mieście. Jego inicjatorami były Zespół Szkół Technicznych, Starostwo Powiatowe w Kole oraz Wojskowa Komenda Uzupełnień z Konina.

więcej...
środa, 17 kwietnia 2019
Halina Zawiślak

16 kwietnia uczniowie naszej szkoły mieli możliwość spotkania się z Prezydentem RP -  Andrzejem Dudą.

więcej...
piątek, 5 kwietnia 2019
Aleksandra Gradomska, Katarzyna Derlińska

Świat fizyki i chemii jest barwny, o czym mogli przekonać się uczniowie,którzy wzięli udział w konkursie "Fizyka i chemia w obiektywie".

więcej...
czwartek, 4 kwietnia 2019
Małgorzata Gralak

18 marca około 200 uczniów naszej szkoły wzięło udział w projekcie Rap Pedagogia. Były to muzyczne warsztaty profilaktyczne w ramach strategii szkoły wobec zachowań ryzykownych. Warsztaty odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Kole. Przeprowadził je pedagog i animator projektów pedagogicznych Dobromir „Maku” Makowski.

więcej...