Zwolnieni z teorii

Fundacja „ Zwolnieni z teorii” od lat wychodzi  naprzeciw edukacji szkolnej, uzupełniając ją o przestrzeń do zdobywania praktycznego doświadczenia.

Fundacja umożliwia młodym ludziom realizację własnych projektów społecznych, dzięki którym nabywają umiejętności niezbędne na rynku pracy, takie jak zarządzanie projektami, empatia, kreatywność, praca zespołowa czy rozwiązywanie problemów.

Dzięki wsparciu platformy zwolnienizteorii.pl młodzi ludzie realizują inicjatywy społeczne, które umożliwiają im zdobycie cennego doświadczenia i kompetencji, a także przynoszą realne korzyści społeczeństwu.

W dniu 17.09.2024r. z inicjatywy nauczycielki przedmiotu biznes i zarządzanie - w naszej szkole gościliśmy przedstawiciela fundacji i jednocześnie autora wielu projektów społecznych , który przybliżył nam zakres działalności fundacji, cele i ideę tworzenia projektów społecznych przez młodzież, zachęcając jednocześnie do stworzenia własnego projektu.

Mamy nadzieję ,że spotkanie zaowocuje pomysłami projektów społecznych, które młodzież chciałaby zrealizować w naszym regionie.

Zapraszamy do odwiedzenia platformy Fundacji pod adresem https://zwolnienizteorii.pl/