ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło 63 26 17 900

Wyjście do Saint-Gobain

uczniowie-w-saint-gobain

W zeszły piątek klasa IV TOŚ brała udział w grze ekologicznej zorganizowanej przez firmę Saint-Gobain.


W piątek klasa IV TOŚ wybrała się do siedziby firmy Saint-Gobain, aby wziąć udział w grze ekologicznej oraz posłuchać wykładu na temat zmian klimatycznych. Oprócz tego uczniowie dowiedzieli się, jak firmie Saint-Gobain udało się zredukować emisje dwutlenku węgla o połowę w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Pouczający wykład pełen danych statystycznych dał nam wszystkim do myślenia na temat zmian klimatu, które właśnie mają miejsce.
Wyjście zorganizowali Elżbieta Bagińska, Agnieszka Tomczyk i Kamil Krzyżański. Serdecznie dziękujemy uczniom klasy IV TOŚ za ochocze wzięcie udziału w spotkaniu. Dziękujemy również  firmie Saint-Gobain za poświęcony czas i podzielenie się wiedzą.

 

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych
ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło

tel. 63 26 17 900
e-mail: szkola@zst-kolo.pl