Wsparliśmy powodzian

Dary zgromadzone podczas szkolnej zbiórki charytatywnej przekazaliśmy Stowarzyszeniu W KOŁO POMAGAM. Stamtąd trafiły bezpośrednio do mieszkańców Ziemi Kłodzkiej.

Przez dwa tygodnie akcji, dzięki Waszej hojności, udało nam się zgromadzić sporą ilość żywności, artykułów higienicznych, środków czystości, a także koców i ręczników. Wszystkie dary po starannej segregacji zostały spakowane i przewiezione do siedziby stowarzyszenia. Dzięki sprawnej logistyce już dwa dni później członkowie W KOŁO POMAGAM dostarczyli je do mieszkańców południowych regionów Polski. Chcemy bardzo podziękować wszystkim uczniom, młodzieży Ochotniczego Hufca Pracy, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy wsparli naszą zbiórkę. Macie wielkie serca, i natychmiast odpowiedzieliście na naszą prośbę. Wspólnie mogliśmy pomóc potrzebującym.

Zbigniew Pawłowski, Marcin Polewski, Marcin Żyliński - koordynatorzy zbiórki