ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło 63 26 17 900

Upiększanie szkolnego patio

uczennice sadzące kwiaty

Dziś uczennice z klasy 2TIA zaangażowały się w upiększanie szkolnego patio sadząc trawy ozdobne w donicach.

Dziś uczennice z klasy 2TIA zaangażowały się w upiększanie szkolnego patio sadząc trawy ozdobne w nowych donicach zakupionych przez Radę Rodziców. Z pomocą przyszli nam również Panowie: Łukasz Królasik, Zbigniew Kiciński i Andrzej Klementowski. Była to doskonała lekcja ucząca pracy zespołowej, a przy okazji aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. Jak widać na załączonych zdjęciach dziewczyny z naszej szkoły poradzą sobie z każdym zadaniem. Mamy nadzieję, że to dopiero początek zmian na naszym patio. 

 

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych
ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło

tel. 63 26 17 900
e-mail: szkola@zst-kolo.pl