ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło 63 26 17 900

PoloniaNapleton zwycięża w turnieju CS!

PoloniaNapleton zwycięża w turnieju CS!

Bartosz, Patryk, Marek, Bartłomiej i Jakub z klasy 5 Technikum Informatycznego okazali się najlepsi w II Szkolnym Turnieju Counter-Strike, który odbył się w dniach 17-19 kwietnia.

W turnieju wzięło udział 11 pięcioosobowych drużyn. Uczestnicy rywalizowali w rozgrywkach przez 3 dni, systemem każdy z każdym. W środę i w czwartek trwały mecze eliminacyjne, a w piątek rozegrane zostały spotkania półfinałowe i finałowe. Po podsumowaniu zdobytych punktów w finale najlepsi okazali się członkowie drużyny PoloniaNapleton, drugie miejsce przypadło w udziale drużynie FC-PoNalewce, a trzecią lokatę zajęła drużyna PKS Astra.
Nagrody w turnieju ufundował Powiat Kolski, a turniejowe puchary Radny Powiatu Łukasz Królasik. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnych edycji turnieju. Turniej został zorganizowany przez nauczycieli przedmiotów informatycznych, Zbigniewa Pawłowskiego i Marcina Żylińskiego, przy współudziale Stowarzyszenia Promocji Informatyki Infowioska.

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych
ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło

tel. 63 26 17 900
e-mail: szkola@zst-kolo.pl