ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło 63 26 17 900

Nowy rok szkolny rozpoczęty

Nowy rok szkolny rozpoczęty

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024 odbyła się w poniedziałek na terenach przy kompleksie sportowym.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem społeczności szkolnej, rodziców i zaproszonych gości. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły - Katarzyna Poronin, a chwilę później sekretarz powiatu kolskiego Artur Szafrański. Uroczystość zakończyła się spotkaniem z wychowawcami w salach lekcyjnych. Uczniowie klas pierwszych wzięli też udział w szkoleniu z zakresu BHP, przeprowadzonym przez wychowawców klas. Rozpoczęcie roku szkolnego przygotował nauczyciel historii - Marcin Polewski.

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych
ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło

tel. 63 26 17 900
e-mail: szkola@zst-kolo.pl