ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło 63 26 17 900

Native Speaker w każdej szkole - Lekcje w projekcie Tutlo

uczniowie na lekcji

W kwietniu chętni uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie Tutlo -lekcje online z Native Speaker 'em z języka angielskiego. Lekcje są prowadzone przez nauczycieli języka angielskiego : Emilię Lewicką, Michała Bagiński oraz Monikę Michalczyk. 


Lekcje przebiegają sprawnie, a uczniowie są bardzo zmotywowani do zajęć. Na lekcjach uczniowie dyskutują z native speakerem na temat wybranych zagadnień tj. ( żywienie, mieszkanie w miastach czy na wsi, wolny czas itd.) Poszczególne klasy mają możliwość rozmowy na żywo z rodzimym użytkownikiem języka angielskiego. Jest to bardzo korzystny element, który wspiera umiejętność mówienia oraz wyzwala u uczniów możliwość wypowiedzi w języku angielskim. Uczniowie biorący udział w lekcjach są bardzo zdeterminowani i zmotywowani do dalszych spotkań z native speakerem na lekcjach języka angielskiego. Wyrażają się bardzo  pozytywnie o takiej formie nauczania języka obcego.  

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych
ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło

tel. 63 26 17 900
e-mail: szkola@zst-kolo.pl