Konkurs „Na najbardziej oryginalną fryzurę”

przygotowanie fryzur

27.09.2024 roku odbył się konkurs szkolny ”Na najbardziej oryginalną fryzurę”, w którym brali udział uczniowie z Branżowej Szkoły I Stopnia z klas drugich i trzecich. Celem konkursu było doskonalenie i promowanie umiejętności praktycznych z zakresu branży fryzjerskiej. Wykonane fryzury były okazją do wyrażenia swojej kreatywności  w czesaniu fryzur.  Fryzury oceniane były według następujących kryteriów: precyzyjność wykonania fryzury (1- 5 pkt), technika wykonania (1-5 pkt), dobór fryzury do tematu (1-5 pkt). Jury wyłoniło zwycięzców.

I miejsce zajęły ex aequo Katarzyna Sujecka i Sandra Kozajda z klasy 2c

II miejsce zajęła Kateryna Pluta z klasy 2c

III miejsce zajęli ex aequo Mikołaj Płuziński i Mariusz Urbaniak z klasy 2c

Laureaci otrzymali dyplomy. Gratulujemy !!!