ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło 63 26 17 900

Kolski Tydzień Zdrowia

Udział naszych uczniów w obchodach Światowego Dnia Zdrowia.

W dniu 5 kwietnia 2024 uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kole na obchody Kolskiego Tygodnia Zdrowia. Tydzień ten został zorganizowany w ramach Światowego Dnia Zdrowia, który obchodzony jest 7 kwietnia.
Na spotkaniu uczniowie rozwiązali quiz dotyczący zasad zdrowego odżywiania, którego zwycięzcą został Jakub Osowski. Mogliśmy również wysłuchać wykładu ,,Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna" i przypomnieć sobie zasady zdrowego stylu życia.
Nasze spotkanie zakończyliśmy wspólną aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu.

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych
ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło

tel. 63 26 17 900
e-mail: szkola@zst-kolo.pl