drzwi-otwarte

19 kwietnia o godzinie 10.00, przy Zespole Szkół Technicznych w Kole, rozpocznie się Piknik Sportowo-Militarny

strzelanie na strzelnicy

W ramach Konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Obrony Narodowej pn. „Strzelnica w Powiecie 2022” w naszej szkole od grudnia  2023 roku  działa strzelnica wirtualna, która umożliwia uczniom nabycie umiejętności z zakresu obsługi broni oraz umiejętności strzeleckich, a także rozwijanie sportu strzeleckiego wśród dzieci, młodzieży oraz organizacji proobronnych  z naszego powiatu.

Samolot i kula ziemska jako symbol programu Erasmus+

05 marca 2024r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych z technikum informatycznego oraz technikum ochrony środowiska uczestniczyli w spotkaniu przygotowanym przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie.

W dniu 5 grudnia odbyła się lekcja otwarta, na której prelekcje przeprowadziły panie Beata Jóźwik i Renata Liśkiewicz- Gwóźdź. Zajęcia odbyły się w ramach innowacji „Dietetyka, profilaktyka i pierwsza pomoc w nauczaniu biologii”.