Szkolny Tydzień Talentów i Pasji

niedziela, 18 listopada 2018
Michał Czajkowski

W ramach promowania uczniów oraz rozwijania ich talentów i pasji Samorząd Szkolny ogłasza że w dniach 10-14 grudnia odbędzie się szkolny „Tydzień Talentów i Pasji”

O pomyśle

Wydarzenie takie jak „Tydzień Talentów i Pasji” daje możliwość pokazania na forum szkoły, znajomych swoich umiejętności oraz talentów. My jako samorząd dajemy możliwość wyjścia z cienia.

Tydzień zainauguruje Dzień Plastyczny, Rzeźby, Carvingu; następnie Dzień Fotografii, Wierszy, Sztuki; Dzień Muzyki oraz druga edycja „Ty też Masz Talent”. W piątek odbędzie się finałowa gala, podsumowanie tygodnia, wręczenie nagród i niespodzianka.

Swoje talenty można zgłaszać do 6 grudnia u:

Michała Czajkowskiego ucznia klasy 4 Technikum Informatycznego
Szymona Gołdyna ucznia klasy 2b Technikum Informatycznego

Główne cele Tygodnia Talentów i Pasji:

• Promowanie talentów oraz pasji uczniów
  • Kształtowanie wartości
  • Umożliwienie prezentacji swoich pasji
  • Popularyzacja działań artystycznych w szkole
  • Promocja alternatywnych form spędzania czasu wolnego
  • Rozwijanie zainteresowań

Ty też Masz Talent!

Po ubiegłorocznej pierwszej edycji szkolnego „Ty też masz talent” nadszedł czas na kolejną edycje która pod sztandarem muzycznej walki „fair play” zjednoczy osoby angażujące się muzycznie z całej społeczności szkolnej.
Zapraszamy do zapoznania się z konkursem TUTAJ

Finałowa gala:

Jest podsumowaniem a zarazem nagrodzeniem uczniów za pokazanie na forum szkoły ich talentów oraz pasji. Podczas gali odbędą się pokazy uczniowskie, występ finalisty drugiej edycji „Ty też Masz Talent” oraz niespodzianka przygotowana przez uczniów naszej szkoły. Przed rozpoczęciem i po zakończeniu gali będzie można zobaczyć prezentacje naszych koleżanek i kolegów.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w wydarzeniu