Serwis tematyczny: Technikum Samochodowe

ZST na Warsaw Motor Show 2019

wtorek, 5 listopada 2019
Ewa Tomczyk

25 października na największe targi samochodowe w Polsce i jedne z największych w Europie wybrali się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kole (kl.1TS, 2TS, 3TS, 2 TIb, 3BR1)

W kilku słowach: „ ...szkoda, że tak krótko! Było naprawdę na co popatrzyć. Podczas targów po raz pierwszy w Polsce pokazany został nowy Land Rover Defender, Peugeot 208, Audi Q3 Sportback czy SsangYong Korando ...”. - relacjonuje Bartek, uczeń technikum samochodowego.

Inny uczestnik wycieczki dodaje: „…najbardziej podobała mi się wystawa najnowszych motocykli  i skuterów, pojazdów customowych i ciężarówek...”

Duża liczba wystawców i tłumy odwiedzających potwierdziły, że kolejna edycja targów była bardzo udana. Dzięki zaangażowaniu producentów i dilerów można było obejrzeć wiele pięknych, ciekawych i rzadko spotykanych na naszych drogach samochodów. To powodowało, że każdy z odwiedzających targi znalazł coś dla siebie.

Nie zabrakło także hitów sprzedaży, nowych odsłon popularnych aut i klasyków sprzed lat, wzbudzających zawsze ogromne zainteresowanie.

Olbrzymim powodzeniem wśród młodzieży cieszyło się spotkanie z motoryzacyjnym królem You Tube - Kicksterem, który chętnie pozował do zdjęć.

W takiej oprawie czas przeznaczony na targi minął błyskawicznie i uczestnicy pełni wrażeń wyruszyli w drogę powrotną obiecując sobie, że na pewno wrócą tu za rok.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały: Ewa Tomczyk, Iwona Przybylska, Irena Nowak-Pająk, Katarzyna Derlińska.

Foto: Uczestnicy wycieczki