Serwis tematyczny: Technikum Ochrony Środowiska

Wielki Sukces naszych uczennic - witamy na pokładzie wojowniczki!

czwartek, 31 grudnia 2020
Beata Jóźwik

Wielki Sukces naszych uczennic - projekt "Ekobohaterzy".

W ogólnopolskim projekcie „Ekobohaterzy” naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 2TOŚ (Kornelia Winnicka, Zofia Krzaczek, Róża Bilińska, Maja Michalska, Dominika Śmigielska, Martyna Nowicka, Julka Bednarska , Maria Rzepecka, Karolina Pinkowska). Nad szatą graficzną projektu czuwali opiekunowie: Iwona Przybylska i Beata Jóźwik.

Jest to dla naszej szkoły ogromne wyróżnienie , ponieważ jako jedyne z województwa wielkopolskiego przeszły do etapu „Ekobohaterów” na szczeblu ogólnopolskim.

Celem projektu jest aktywizacja młodzieży do proekologicznego działania. Nasze uczennice musiały wykazać się wiedzą oraz pomysłowością w promowaniu tych działań. Stworzyły scenariusz zajęć oraz brały udział w Webquest. Poradziły sobie świetnie!!!

Uczennicom gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.