Serwis tematyczny: Technikum Informatyczne

Informatycy zagrali dla WOŚP

wtorek, 29 stycznia 2019
Marcin Żyliński

Po raz kolejny uczniowie Technikum Informatycznego relacjonowali przebieg kolskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ich relacje trafiały do mediów społecznościowych oraz stacji telewizyjnych.

W tym roku do informatyków dołączyły również dziewczęta z 3 klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego. Wspólne prace w sztabie rozpoczęły się od samego rana. Podczas całej niedzieli kolejne ekipy uczniów przygotowując materiały z przebiegu akcji. Materiały uzupełnione zdjęciami trafiały do mediów lokalnych i ogólnopolskich. Relacje dostępne były m.in. w TVN24 i w portalach internetowych. Uczniowie Technikum Informatycznego i Liceum Ogólnokształcącego działali na rzecz WOŚP w Kole nie po raz pierwszy. W sztabie, w tym roku, pracowali Klaudia Mielcarek, Dominika Majdzińska, Klaudia Kołodziejczak, Dżesika Cieślak, Eryk Gustowski, Weronika Szymczak, Oliwia Szafrańska, Marcin Zdybicki, Kamil Tęgos i Kamil Gurlaga oraz nauczyciele Marcin Żyliński, Zbigniew Pawłowski i Szymon Rybiński.

Foto: Marcin Żyliński, Szymon Rybiński / CudneChwile