Serwis tematyczny: Liceum Ogólnokształcące - klasa zdrowia i urody

Warsztaty kosmetyczne

poniedziałek, 27 maja 2019
Dorota Kołodziejska

Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego, klas zdrowia i urody uczestniczyli w profesjonalnych warsztatach kosmetycznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.

Rynek kosmetyczny jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się w Polsce i na świecie, gdyż obecne czasy wymuszają na ludziach coraz większą dbałość o wizerunek zewnętrzny. Zawód kosmetyczki daje szansę współpracy z firmami kosmetycznymi stwarzając szerokie możliwości pracy. Kosmetyczka to wciąż zawód przyszłości.

W czasie warsztatów młodzież kształciła się z dziedziny zdrowia i urody. Zdobywała wiedzę i umiejętności w wykonywaniu prostych zabiegów kosmetycznych na twarz oraz makijażu.

Wyjazd do  PWSZ w Koninie zorganizowały: Dorota Kołodziejska  i  Małgorzata Gralak.