Serwis tematyczny: Branżowa Szkoła I stopnia

Konkurs Score Hunter

niedziela, 8 kwietnia 2018
Elżbieta Bagińska, Agnieszka Tomczyk

„Score Hunter” - upowszechnianie wiedzy na temat budowania wiarygodności finansowej.

Drodzy Uczniowie.

Warszawski Instytut Bankowości jako Partner zaangażował się w organizację Konkursu „Score Hunter”, którego Organizatorem jest Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat budowania wiarygodności finansowej, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z produktów kredytowych oraz ochrony własnej tożsamości.

Kierowany jest on do uczniów szkół średnich, którzy w dniu przystąpienia do konkursu ukończyli 18 lat.

Konkurs przeprowadzony jest na platformie edukacyjnej „Score Hunter” i składa się z zadań, quizów, materiałów video umożliwiających uczniom pozyskiwanie wiedzy w łatwy i przyjemny sposób.

Zainteresowane konkursem osoby prosimy o kontakt z nauczycielkami podstaw przedsiębiorczości (E. Bagińską i A. Tomczyk).

Więcej informacji na temat konkursu i nagród uzyskacie tutaj

foto:  pixabay.com (CC0 Creative Commons)