Serwis tematyczny: Branżowa Szkoła I stopnia

czwartek, 15 listopada 2018
Ilona Baumgart

Wizyta Szkoły Branżowej I stopnia w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym

Dnia 08.11.2018 roku uczniowie klasy I b branżowej szkoły I stopnia zostali zaproszeni do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole.  Celem wizyty był udział w Projekcie realizowanym przez Ośrodek „Bądź Fit.”  W ramach tego projektu przygotowaliśmy prezentację „Dbaj o zdrowie”, w której zwróciliśmy szczególną uwagę na prowadzenie aktywnego stylu życia i zbilansowaną dietę. Wspólnie z uczniami tego Ośrodka wykonaliśmy ćwiczenia, które mają wpływ na prawidłową postawę i zachęcaliśmy do prowadzenia aktywności fizycznej każdego dnia. Ćwiczenia fizyczne wykonywane regularnie to klucz do utrzymania dobrej kondycji i lepszego samopoczucia .Bardzo ważne jest także, aby wysiłek fizyczny był wspierany zdrową dietą.

View the embedded image gallery online at:

Foto: Ilona Baumgart