Serwis tematyczny: Liceum Ogólnokształcące - klasa zdrowia i urody

Marika wyróżniona przez Premier

Stypendium Prezes Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015 odebrała Marika Muzolf, uczennica klasy zdrowia i urody Liceum Ogólnokształcącego. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 listopada 2014 roku w Poznaniu.

Nagrody w imieniu Premier Polski wręczyli Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek oraz Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Walkowiak. Wyróżnienia takie przyznaje się uczniom, którzy otrzymali świadectwo z biało-czerwonym paskiem i uzyskali przy tym najwyższą w swojej szkole średnią ocen. Laureatką z Zespołu Szkół Technicznych w Kole została Marika Muzolf. Ceremonię uświetnił występ uczennic z Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu.

Marice gratulujemy znakomitego wyniku i życzymy dalszych sukcesów. W uroczystości uczestniczyła Dorota Kołodziejska wychowawczyni klasy i Andrzej Grudziński nauczyciel praktycznej nauki zawodu.

Foto: Andrzej Grudziński