Ułatwienia dostępu

Nikt nie mówił że będzie łatwo

piątek, 19 maja 2017
Alina Walasek, Beata Piechota

Zgodnie z przewidywaniami noc nie była spokojna - upłynęła nam pod hasłem "przejęcie zrzutu powietrznego". Zadanie polegało na znalezieniu punktów zrzutu zaopatrzenia i dostarczeniu go do bazy.

 

Poranek minął jak co dzień na przygotowaniu się do zajęć w grupach. Jedna drużyna doskonaliła szyki patrolowe, czarną taktykę i wejście do pomieszczeń. Druga zaś szkoliła się w umiejętnościach inżynieryjno - saperskich. Potem drużyny zaliczały kolejne elementy taktyki rywalizując ze sobą nawzajem. Na wielu twarzach widać było skupienie i chęć zdobycia jak najlepszej oceny,nikt nie chciał dostać "łabądka". Dzisiejszy dzień okazał się dniem apokalipsy dla niektórych kadetów.

Obóz szkoleniowy powoli się kończy i siły też. Zjedzenie obiadu było nie lada wysiłkiem fizycznym. Popołudnie spędziliśmy na strzelaniu dynamicznym i zajęciach z ochrony przeciwko broni masowego rażenia.Wiele radości przyniosły nam wieczorne gry i zabawy , choć znów trzeba się było nieźle nabiegać i "zedrzeć" gardło.Potem miłe zaskoczenie bo kadra przygotowała dla nas ognisko.Mogliśmy popisać się swoimi wokalami. Było tak czadersko ,że opiekunowie musieli nas rozgonić do namiotów. Co przyniesie dziś "zielona noc" nie wie nikt.

Foto: Andrzej Grudziński

Aztekium

Aztekium.pl - Darmowe strony edukacyjne

Dostęp do serwisu w języku polskim:
http://aztekium.pl/pl
Dostęp do serwisu w języku ukraińskim:
http://aztekium.pl/uk
Dostęp do serwisu w języku rosyjskim:
http://aztekium.pl/ru

 

Wirtualna gazetka