Etap szkolny Olimpiady Teologii Katolickiej

poniedziałek, 23 listopada 2015
Małgorzata Mysińska
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kole kolejny raz rywalizowali w etapie szkolnym Olimpiady Teologii Katolickiej. Tegoroczna edycja olimpiady odbyła się 17 listopada.

W etapie szkolnym wzięło udział pięcioro uczniów: Michał Czajkowski i Radosław Rybnik z klasy 1 Technikum Informatycznego, Magdalena Mazur i Paulina Maj z klasy 2 zdrowia i urody Liceum Ogólnokształcącego oraz Monika Świątczak z klasy 3 Technikum Ochrony Środowiska. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowały się Monika Świątczak, Magdalena Mazur i Paulina Maj.

Tegoroczna edycja olimpiady odbyła się pod hasłem „Święty Jan Paweł II – wychowawcą młodych pokoleń”. Etap szkolny przeprowadziły Małgorzata Mysińska i Katarzyna Rogowska.

Foto: Kamil Tęgos