Integracja klas pierwszych

środa, 23 września 2015
Marcin Szczap
By bliżej się poznać i czuć się jak "starzy znajomi" uczniowie klas 1 Technikum Informatycznego i 1c Zasadniczej Szkoły Zawodowej dla Młodocianych Pracujących 23 września wzięli udział w spotkaniu integracyjnym przy ruinach zamku w Kole.

Wspólną integrację młodzież rozpoczęła od pieszej wycieczki ze szkoły na ruiny zamku w Kole. Po dotarciu na miejsce uczniowie wraz z opiekunami rozpoczęli przygotowanie do ogniska. Rozpalenie ognia nie przysporzyło problemu, ognisko rozpaliło się od jednej przysłowiowej zapałki. Następnie nastał czas pieczenia przygotowanych "specjałów" i wspólnej konsumpcji. Apetyt wspomagał akompaniament gitary i świeże powietrze. Nadmiar spożytych kalorii młodzież spaliła w czasie gry w piłkę. Po zakończeniu spotkania teren przy ruinach zamku został uporządkowany, po czym wszyscy udali się do domów. Pogoda podczas wycieczki była wyjątkowo sprzyjająca, co pozwoliło miło spędzić czas. Organizatorami spotkania byli wychowawcy Marcin Szczap i Rafał Borkowski, a opiekę sprawowali również Wojciech Woźniak i Tomasz Chybczyński.

Foto: Michał Czajkowski