Mundurowi ze świadectwami

sobota, 30 kwietnia 2016
Michał Woźniczko
29 kwietnia odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego  Klas Maturalnych

To już drugie roczniki klasy mundurowej które opuszczają mury Zespołu Szkół Technicznych. Jak zwykle mundurowi wyróżniali się wśród maturzystów ponieważ wszyscy ubrani byli w mundury. Po przemówieniu dyrektora szkoły Janusza Kowarskiego, maturzyści wręczyli wręczyli tablo. Kolejnym punktem zakończenia roku szkolnego było wręczenie nagród. Za wyniki w nauce nagrody otrzymali kadeci : Marcin Badowski, Łukasz Brzozowski, Alicja Lamprycht, Aleksandra Łaźniewska, Krzysztof Olejniczak, Anna Sawikowska, Patrycja Stokowska, Marta Świątczak, Emilia Wardzińska  Za osiągnięcia sportowe: Dawid Brudnicki, Konrad Cieślak, Adam Szulczyk Za aktywny udział w życiu szkoły: Maciej Grochociński, Mateusz Łączkowski . Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych oraz dostania się na wymarzone uczelnie.

Foto: Michał Woźniczko