Ułatwienia dostępu

Modnie w Poznaniu

środa, 10 września 2014
Dorota Kołodziejska
W Międzynarodowych Targach Mody w Poznaniu wzięły udział uczennice Liceum Ogólnokształcącego z klas zdrowia i urody. Czwartkowy wyjazd miał na celu zapoznanie się z najnowszymi trendami w modzie na nadchodzący sezon.

Podczas zwiedzania pawilonów z odzieżą i obuwiem, uczennice miały okazję wsłuchiwania się w rozmowy handlowców, dystrybutorów odzieży i obuwia w językach: angielskim, włoskim i hiszpańskim. Wzięły też udział w wykładzie "Młody projektant w biznesie. Skuteczna prezentacja, czyli 6 sekretów udanego wystąpienia publicznego i prezentacji własnej kolekcji projektów", podczas którego chętnie odpowiadały na pytania prowadzącego, dr. Marka Borowińskiego. Dziewczęta były również obecne podczas oficjalnego ogłoszenia wyników konkursu "Biżuteria Modeus 2014". Ogromną atrakcją okazał się pokaz kolekcji wystawców Targów Mody Poznań: Ezuri, Warmia, Midori, Metafora, Kumi, Semper. Dziewczęta podziwiały profesjonalne modelki, ich fryzury i makijaże. Obserwowały też pracę fotoreporterów. Wyjazd do Poznania okazał się także świetną okazją do integracji klas.

Wycieczka mogła się odbyć dzięki uprzejmości Joanny Sypniewskiej, zajmującej się obsługą zwiedzających na Targach Mody w Poznaniu. Z młodzieżą wyjechali Dorota Kołodziejska, Agnieszka Sobczak, Ilona Kropidłowska, Emilia Lewicka oraz Szymon Rybiński.

Foto: Szymon Rybiński, uczestniczki wyjazdu

Aztekium

Aztekium.pl - Darmowe strony edukacyjne

Dostęp do serwisu w języku polskim:
http://aztekium.pl/pl
Dostęp do serwisu w języku ukraińskim:
http://aztekium.pl/uk
Dostęp do serwisu w języku rosyjskim:
http://aztekium.pl/ru

 

Wirtualna gazetka