Wirtualny kiermasz książek

wtorek, 17 listopada 2020
Halina Zawiślak

Zbliżają się Mikołajki, a to zawsze wspaniała okazja do obdarowania kogoś bliskiego prezentem w postaci książki.

 

Biblioteka szkolna co roku organizowała kiermasz książek, podczas którego wielu uczniów, nauczycieli czy rodziców miała okazję zakupić ciekawe pozycje książkowe. W tym roku w związku z niemożliwością przeprowadzenia tradycyjnego kiermaszu proponujemy wszystkim czytelnikom naszej szkoły tzw. Wirtualny kiermasz książek.

To proste - trzeba:

Po pierwsze wejść na stronę www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

Po drugie zamówić książki, których potrzebujesz.

Po trzecie podczas finalizowania zamówienia zaznaczyć: – w polu Dostawa: odbiór osobisty w Twojej Szkole – dla klientów biorących udział w akcji „Wirtualny Kiermasz” – w polu Dodatkowe informacje wpisać kod naszej szkoły: W.KOL.KOŁO.ZŁ w Danych adresowych wpisać swoje imię, nazwisko i adres szkoły.


Księgarnia zrealizuje zamówienie zbiorcze, a swoje książki odbierzesz w bibliotece szkolnej podczas tzw. Dyżuru biblioteki.
Możesz też zamówić dostawę do domu (przy zamówieniu powyżej 100 zł dostawa jest bezpłatna). Szczegóły na plakacie (poniżej).

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

 

Foto: pl.freepik.com/zdjecia/szkola