Żegnaj zimo, witaj wiosno

środa, 21 marca 2018
Michał Czajkowski

21 marca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego grupka uczniów poszła pod rzekę by w tradycyjny sposób uczcić pierwszy dzień wiosny.

 

Nie zważając na warunki pogodowe młodzież wraz z opiekunem Michałem Woźniczko poszła nad rzekę by spalić marzannę i w tradycyjny sposób pożegnać zimę. Jak w latach ubiegłych tak i w tym roku wszystkim humory dopisywały, dlatego wyjście można zaliczyć do udanych.

Uczniami którzy brali udział w wydarzeniu byli: Michał Czajkowski klasa 3 Technikum Informatycznego, Patryk Czerczak klasa 2 Technikum Samochodowego, Szymon Gołdyn klasa 1b Technikum Informatycznego, Rafał Kubski klasa 4 Technikum Informatycznego, Paulina Pietrzak klasa 2a Liceum Ogólnokształcącego, Patryk Polaszewski klasa 2a Technikum Informatycznego, Marta Raźniewska klasa 3a Liceum Ogólnokształcącego, Radosław Rybnik klasa 3 Technikum Informatycznego, Natalia Tomtała klasa 2a Liceum Ogólnokształcącego, Katarzyna Zielińska klasa 1c Liceum Ogólnokształcącego, Wanesa Muzolf klasa 1c Liceum Ogólnokształcącego

Foto: Michał Czajkowski