Ułatwienia dostępu

Współpraca z firmą Saint-Gobain

poniedziałek, 20 lutego 2023
Agnieszka Tomczyk

W ramach współpracy z firmą Saint Gobain rozpoczęły się spotkania prowadzone przez pracowników tej firmy. Prowadzone są one w formie on- line z różnych miejscowości, w których firma ma swoją siedzibę.

  

 

Pierwsze spotkanie „ Rekrutacja- pokaż się na rynku pracy” odbyło się 25 stycznia. Młodzież zapoznała się z procesem rekrutacji, dokumentami aplikacyjnymi oraz przebiegiem rozmowy kwalifikacyjnej. Trenerka spotkania w sposób przystępny i zrozumiały przekazała uczniom, jak przejść cały proces rekrutacji unikając błędów i eliminując stres do minimum podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W spotkaniu uczestniczyły dwie klasy ze szkoły branżowej.

Drugie spotkanie o tematyce „ Warsztat kreatywności” odbyło się 16 lutego. W spotkaniu uczestniczyła klasa 4 technikum ochrony środowiska oraz klasa 3b technikum informatyczne.  Uczniowie zapoznali się z obecnymi trendami, nowościami, a także narzędziami kreatywności stosowanymi w różnych firmach.

Młodzież mogła aktywnie uczestniczyć w spotkaniu poprzez korzystanie z aplikacji Sparkup w swoich telefonach oraz poprzez włączanie się w rozmowę, zadawanie pytań, a także przedstawiając swoje przemyślenia adekwatnie do podjętej tematyki.

  

Aztekium

Aztekium.pl - Darmowe strony edukacyjne

Dostęp do serwisu w języku polskim:
http://aztekium.pl/pl
Dostęp do serwisu w języku ukraińskim:
http://aztekium.pl/uk
Dostęp do serwisu w języku rosyjskim:
http://aztekium.pl/ru

 

Wirtualna gazetka