Ty też możesz podarować radość

czwartek, 8 listopada 2018
Samorząd Uczniowski

Gdy byliśmy mali pragnęliśmy dostać super zabawkę czy lalkę. Święta zawsze dawały nam radość z rodzinnego ciepła oraz prezentów. Ale jeśli możemy podarować choć odrobinę ciepła, miłości i dobra podopiecznym domu dziecka?

Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę zabawek, książek, przyborów szkolnych, słodyczy, ubrań w dobrym stanie. Będą one podarowane wychowankom „Domu Dziecka i Młodzieży” w Koninie. Akcje prowadzimy do 7 grudnia.

Świętom towarzyszy refleksja nad tym, czy udało nam się zrobić coś dobrego dla innych ludzi. Mając taką okazję podarujmy radość oraz miłość tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

Zabawki prosimy przynosić do pokoju wuefistów oraz do koleżanek Darii Wiśniewskiej i Gabrieli Dzięcielewskiej z klasy 1c Liceum Ogólnokszałcącego. Za zaangażowanie bardzo dziękujemy