Twoja Twarz brzmi znajomo

sobota, 17 marca 2018
Iwona Przybylska

14 marca 2018r. odwiedziliśmy studio TV Polsat, gdzie powstają odcinki programu "Twoja Twarz brzmi znajomo".

Dnia 14 marca 2018 r. uczniowie  Zespołu Szkół Technicznych wraz z opiekunami: Marcinem Szczapem, Iwoną Przybylską, Katarzyną Derlińską i Mariuszem Kaszyńskim uczestniczyli  w nagraniu 5 odcinka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Była to wyjątkowa przygoda i okazja do poznania programu od kulis. Całe nagranie, które w telewizji  oglądamy około dwóch godzin nam zajęło ponad osiem. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem organizacji pracy na planie programu i ilością osób, które są zaangażowane w  jego realizację.

Piękne dekoracje, stroje i oświetlenie tworzyły niepowtarzalną atmosferę. Była to także okazja do spotkania „na żywo” prowadzących Macieja Dowbora i Piotra Gąsowskiego oraz jury czyli Katarzynę Skrzynecką , Joannę Liszowską (gościnnie) , Kacpra Kuszewskiego i Pawła Królikowskiego i oczywiście samych uczestników.

Niestety obowiązywał nas zakaz fotografowania. Udało się wykonać jedynie kilka zdjęć.

Kto zwyciężył ? Niestety tego też nie możemy Wam zdradzić.

Oglądajcie nas w Wielką Sobotę o godzinie 22.00 w telewizji POLSAT. Zapraszamy.

Inicjatorami spotkania ze strony szkoły byli nauczyciele: Michał Woźniczko oraz Marcin Polewski.

Dziękujemy.

foto: uczestnicy wycieczki