Świąteczny kiermasz książek w bibliotece szkolnej

poniedziałek, 2 grudnia 2019
Halina Zawiślak

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich na świąteczny kiermasz tanich książek, który odbędzie się w dniach od 2 grudnia do 19 grudnia br.

W ofercie znajdują się:  literatura piękna  i popularnonaukowa, książki dla dzieci, młodzieży  i dorosłych. Wszystkie książki są nowe, pięknie wydane i w bardzo atrakcyjnych cenach!

Jak co roku zawsze mamy problem „Co kupić na prezent pod choinkę?” My proponujemy książki.  Książki jako prezent mówią dużo więcej niż inne przedmioty. Oczywiście perfumy, czekoladki, biżuteria czy inne gadżety też cieszą, ale książka…to prezent, który niesie ze sobą dużo więcej! Literatura ma moc, by obudzić w nas iskrę ciekawości  i kreatywności, poszerza horyzonty oraz sprawia, że stajemy się bardziej otwarci na świat i ludzi. Mimo powszechnej digitalizacji, wciąż nic nie przebije papierowej książki jako prezentu. Oto kilka powodów dlaczego książki jako prezent to super pomysł:

Foto: czytamwszedzie.pl