Rozstrzygnięcie konkursu

wtorek, 30 marca 2021
Elżbieta Bagińska, Agnieszka Tomczyk

W szkolnym Konkursie Wiedzy Konsumenckiej wzięli udział uczniowie z klasy 3b Technikum Informatycznego, uczennice z klasy 2a Liceum Ogólnokształcącego oraz uczennice z klasy 2bg Szkoły Branżowej I Stopnia.

Celem konkursu było propagowanie prawa konsumenckiego wśród uczniów oraz zdobywanie większych umiejętności z tego zakresu. Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu online oraz wykonanie plakatu dotyczącego praw konsumenta. Młodzież prezentowała wysoki poziom, o czym świadczyła konieczność przeprowadzenia dogrywki o II i I miejsce. Po sprawdzeniu wyników wyłoniono pierwsze 3 miejsca: I miejsce Sylwia Morawska klasa 2bg br, II miejsce Adam Tamborski klasa 3 TI b, III miejsce Szymon Nuszkiewicz klasa 3 TI b.

Wyróżnione zostały również dwie prace wykonane przez uczennice: Sylwię Morawską z klasy 2bg br oraz Magdalenę Wojtczak z klasy 2 LOa.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za rywalizację.

Laureatom gratulujemy.