Podbili serca jury

poniedziałek, 2 kwietnia 2018
Katarzyna Zielińska

23 marca w naszej szkole po raz pierwszy odbył się konkurs „Ty też masz talent”. Miał on na celu promowanie i rozwijanie talentów uczniów naszej szkoły.

 

Pomysł zorganizowania pierwszej edycji szkolnego konkursu zrodził się z inicjatywy Samorządu Szkolnego oraz organizacji uczennic Katarzyny Zielińskiej oraz Weroniki Nolbert. Wtedy to właśnie wpadliśmy na pomysł, aby na wzór znanego na całym świecie show, przeprowadzić w podobny sposób popis talentów w naszej szkole. Inicjatywa spotkała się z zainteresowaniem młodzieży, gdyż do udziału w popisach mogli zgłaszać się wszyscy, którzy chcieli pochwalić się swoim talentem i pasją. Pomysłowość pierwszych uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Czegóż to nie można było zobaczyć i usłyszeć podczas występów! Jak się okazało, wśród nas najwięcej było miłośników muzyki, którzy swoim talentem zdobyli uznanie jury.

Uczestników oceniało jury w składzie: nauczycieli Michała Woźniczko, Agnieszki Tomczyk oraz przedstawiciela samorządu Katarzyny Zielińskiej. Gościnnie mieliśmy możliwość przyjąć v-ce dyrektor Katarzynę Poronin.

Wszystkie występy zdobyły ogromne brawa, ale zwycięzca może być tylko jeden. Pierwsze miejsce zdobył Jakub Kołodziejczak z klasy 2 Technikum Samochodowego. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, zapraszamy do wzięcia udziału za rok!

Foto: Michał Czajkowski