Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego

piątek, 27 sierpnia 2021
Marcin Żyliński

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Technicznych w Kole odbędzie się 1 września o godzinie 9:00.

  

Uczniów klas pierwszych wszystkich typów szkół zapraszamy na uroczystość na szkolne patio, a w razie niepogody do holu głównego. Uczniowie klas starszych spotkają się z wychowawcami w swoich salach.

Zapraszamy.

 

Rozpoczęcie roku 2021/22 – przydział sal

Lp.

Klasa

Zawód

Wychowawca

Sala

1.

3LOap

Liceum ogólnokształcące

Grzegorz Zawadzki

Sala 71

2.

3LObg

Liceum ogólnokształcące

Alina Walasek

Sala 126

3.

3LOcg

Liceum ogólnokształcące

Dorota Kołodziejska

Sala 130

4.

1TA

Technik analityk

Agnieszka Wiśniewska

Sala 124

5.

2TA

Technik analityk

Małgorzata Gralak

Sala 57

6.

1 TOŚ

Technik ochrony środowiska

Beata Jóźwik

Sala 106

7.

2 TOŚ

Technik ochrony środowiska

Ilona Kropidłowska

Sala 135

8.

3 TOŚ

Technik ochrony środowiska

Iwona Przybylska

Sala 62

9.

4 TOŚ

Technik ochrony środowiska

Aleksandra Gradomska

Sala 104

10.

1 TS

Technik pojazdów samochodowych

Anna Fąkowska

Sala 51

11.

2 TS

Technik pojazdów samochodowych

Ewa Tomczyk

Sala 75

12.

3 TS

Technik pojazdów samochodowych

Katarzyna Derlińska

Sala 79

13.

3TSg

Technik pojazdów samochodowych

Irena Nowak-Pająk

Sala 68

14.

4TS

Technik pojazdów samochodowych

Agnieszka Sobczak

Sala 83

15.

1TI

Technik informatyk

Violetta Kaszyńska

Sala 71

16.

2TI a

Technik informatyk

Zbigniew Pawłowski

Sala 45

17.

2TI b

Technik informatyk

Marcin Żyliński

Sala 46

18.

3TIa

Technik informatyk

Tomasz Chybczyński

Sala 69

19.

3TI g

Technik informatyk

Marcin Szczap

Sala 81

20.

4TI a

Technik informatyk

Mariusz Kaszyński

Sala 52

21.

4TI b

Technik informatyk

Wojciech Woźniak

Sala 41

22.

1 A

Mechanik poj. samochodowych

Polewski Marcin

Sala 59

23.

1 B mp

Sprzedawca

Agnieszka Tomczyk

Sala 15

24.

1 C mp

Fryzjer/Operator obrab. skrawających

Beata Bącela

Sala 134

25.

1 D mp

Mechanik pojazdów samoch. m.p.

Emilia Lewicka

Sala 126

26.

1 E mp

Wielozawodowa

Michał Woźniczko

Sala 109

27.

2A

MPS/CNC

Radosław Sochacki

Sala 134

28.

2 B mp

Sprzedawca

Krzysztof Szkudlarek

Sala 51

29.

2 C mp

Fryzjer

Anna Jabłońska

Sala 59

30.

2 D mp

Wielozawodowa

Andrzej Rostkowski

Sala 106

31.

2 E mp

Wielozawodowa/ MPS m.p.

Mariusz Wasilewski

Sala 77

32.

3A br

MPS/CNC

Piotr  Mierzejewski

Sala 109

33.

3Ag br

MPS/CNC

Elżbieta Mierzejewska

Sala 70

34.

3B br

Fryzjer/Sprzedawca

Mirosława Nawrocka

Sala 53

35.

3Bg br

Fryzjer/Sprzedawca

Elżbieta Bagińska

Sala 15

36.

3D br

Wielozawodowa/sprzedawca

Wiktor Stroński

Sala 50

37.

3Dg br

wielozawodowa

Marek Trzmiel

Sala 139