Medale wyłowione z wody

wtorek, 22 października 2019
Marek Trzmiel

W poniedziałek, 21 października, na Pływalni Miejskiej w Kole odbyły się Mistrozstwa Powiatu Szkół Średnich w Pływaniu.

 

Startowały drużyny z czterech powiatowych szkół: Liceum Ogólnokształcącego w Kole, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu i Zespołu Szkół Technicznych w Kole. Dla naszej szkoły srebrne medale wypływali: w stylu grzebitowym Ola Jasińska z klasy 1c Liceum Ogólnokształcącego, w stylu dowolnym Rafał Kołodziejczak z klasy 2a Liceum Ogólnokształcącego. Brązowe krążki zdobyli: w stylu dowolnym Jakub Piekarski z klasy 2 Technikum Samochodowego i w stylu klasycznym Rafał Gradomski. Gratulujemy! Opiekunem był Marek Trzmiel.

Foto: Uczestnicy zawodów