Zanim zrezygnujesz zobacz co tracisz...

Autorzy: Michał Pokrywczyński, Przemysław Jabłoński, Bartek Nowakowski, Sebastian Jankowski, Konrad Frydrych, Szymon Gołdyn.

Lekkoatleci na zawodach

środa, 9 października 2019
Marek Trzmiel

I i IV miejsce wywalczyli lekkoatleci reprezentujący Zespół Szkół Technicznych podczas zawodów w Koninie.

 

Regionalne zawody w lekkiej atletyce odbyły się 7 października w Koninie. W biegu na 800 metrów pierwsze miejsce zajęła Zofia Pawlak z klasy 3 mundurowej Liceum Ogólnokształcącego. Paulina Witaszek z klasy 1 mundurowej Liceum Ogólnokształcącego uplasowała się na czwartej pozycji w skoku wzwyż. Również czwarte miejsce zajął Tomasz Fraszczyński z klasy 1a szkoły branżowej, Tomek pobiegł na dystanse 100 metrów. Ponadto Zespół Szkół Technicznych reprezentowali: Paulina Zawadzka z klasy 1 mundurowej Liceum Ogólnokształcącego, Mateusz Zawadzki z klasy 2 mundurowej Liceum Ogólnokształcącego oraz Martin Boniecki z klasy 2b Technikum Informatycznego. Z młodzieżą na zawody wyjechał Marek Trzmiel.

Foto: Uczestnicy zawodów