Koncert Bożonarodzeniowy

wtorek, 22 grudnia 2020
Marcin Polewski

Uczniowie ZST postanowili w nieco inny niż zwykle sposób przypomnieć wszystkim o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

Zgodnie z tradycją ZST tuż przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie pod opieką katechetów i wielu innych nauczycieli organizują Jasełka. W tym roku nie jest to możliwe. Aby jednak przypomnieć wszystkim o wydarzeniach sprzed ponad 2000 lat i wprowadzić społeczność naszej szkoły w atmosferę zbliżających się Świąt grupa uczniów postanowiła podzielić się swoim talentem i nagrać kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. W ten sposób powstał koncert kolęd on- line, do którego wysłuchania wykonawcy serdecznie wszystkich zapraszają.

W przedsięwzięciu wzięli udział następujący uczniowie : Dagmara Gradomska, Julia Gradomska, Oliwia Karwowska, Maja Michalska, Daria Wiśniewska , Emilia Szustak, Bartosz Bartosik, Dominik Frątczak, Dariusz Wykpisz oraz Mateusz Grochociński.

Przygotowania uczniów wspierali nauczyciele.