Dzień Chłopca w Zespole Szkół Technicznych

poniedziałek, 2 października 2017
Michał Woźniczko

29 września w holu Zespołu Szkół Technicznych odbył się apel z okazji Dnia chłopca.

 

Każdego roku pod koniec września żeńska część społeczności Zespołu Szkół Technicznych składa życzenia wszystkim chłopcom, tym starszym i tym młodszym, z okazji ich święta. W tym roku ten dzień nabrał trochę innego wyglądu i uczennice z Samorządu Uczniowskiego postanowiły zorganizować apel z tej okazji. Przygotowania do wystąpienia trwały 2 tygodnie, by wszystkie szczegóły były dopracowane. Apel był powtórzony dwukrotnie, ponieważ hol nie pomieściłby wszystkich zaproszonych gości. Za organizację szkolnego dnia chłopca była odpowiedzialna Weronika Nolbert, która od tego roku pełni funkcję zastępcy przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, a pomagały jej Paulina Borowska, Daria Banasiak, Aleksandra Przystańska, Natalia Kowalska, Vanessa Kołuda, Dżesika Cieślak, Klaudia Kołodziejczak, Klaudia Mielcarek, Maria Lipińska, Natalia Tomtała, Oliwia Szafrańska, Paulina Pietrzak i Weronika Szymczak. W przyszłym roku uczennice też przygotują coś ciekawego z okazji Dnia chłopca. Korzystając z okazji Michał Woźniczko wręczył dyplomy najlepszym tenisistom Zespołu Szkół Technicznych w Kole, którzy zostali wyłonieni w Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się 28 września pod nadzorem Marka Trzmiela.

Foto: Michał Czajkowski