Dominik wyróżniony przez PWSZ

poniedziałek, 9 października 2017
Katarzyna Poronin

Absolwent Technikum Ochrony Środowiska, Dominik Brawata, złożył uroczyste ślubowanie podczas inauguracji roku akademickiego. Ze względu na uzyskanie najwyższej liczby punktów podczas rekrutacji, zrobił to jako jeden z nielicznych, w imieniu wszystkich studentów pierwszego roku.

Uroczystość odbyła 3 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Połączona była z obchodami 20-lecia uczelni i stanowiła okazję do wspomnień, podsumowań i podziękowań. Wielu osobom i instytucjom nadano medale i wręczono nagrody.

Podczas jubileuszowej inauguracji odbyła się też uroczysta immatrykulacja, czyli akt przyjęcia w poczet uczelni studentów pierwszego roku. To właśnie w tej części Dominik ślubował w imieniu swoich koleżanek i kolegów. Był to niezwykle miły akcent tej uroczystości. Dominikowi w murach uczelni życzymy wielu równie wzniosłych chwil.

 

Źródło i foto: PWSZ w Koninie