COOL-Tour - kolejna odsłona

poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Iwona Przybylska

W dniach 14-15 kwietnia grupa uczniów wraz z nauczycielami Iwoną Przybylską i Marcinem Polewskim uczestniczyła w kolejnym spotkaniu w ramach projektu Cool-Tour - Młodzi badacze regionu.

 

Zajęcia odbywały się w Collegium Maius Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tym razem uczniowie brali udział w wykładach i warsztatach: Humanistyka cyfrowa, Geografia kulturowa, Retoryka. Na zakończenie zjazdu organizator zaprosił wszystkich uczestników do kina. Część grupy obejrzała „Twarz” najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej, inni „Tomb Rider„ – czyli Larę Croft w akcji. Było to ciekawa i miła propozycja na sobotni wieczór oraz temat do dyskusji, które trwały do późna.

Przed nami już ostatnia prosta, czyli spotkanie z wykładowcami, które odbędzie się 21 maja w Kole oraz zakończenie projektu, które odbędzie się 14 czerwca w auli Collegium Maius UAM w Poznaniu.