Błyskawiczny konkurs “8 Pytań”

poniedziałek, 4 października 2021
Iwona Fret

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zapraszam społeczność uczniowską Zespołu Szkół Technicznych w Kole do wzięcia udziału w błyskawicznym konkursie: „ 8 pytań”.

Pytania konkursowe:

• Kto jest autorem tekstu piosenki „Niepewność” wykonywanej przez Marka Grechutę?.
  • Wymień 3 nazwiska autorów piszących książki dla młodzieży.
  • Gdzie znajdziesz informacje o nowo wydanych książkach?.
  • Podaj tytuły trzech powieści Williama Shakespear`a.
  • Podaj nazwę największej biblioteki na świecie.
  • „Granade Valse Brillante” rozsławiła swoją interpretacją Ewa Demarczyk. Kto napisał wiersz pod tym tytułem?.
  • Podaj imię i nazwisko autora książek: „”, „To skomplikowane”, „Flirt roku”, „Ten jeden dzień”, "Cudowne. Tu i teraz".
  • Jakie książki kryminalne polecisz dla młodzieży. Wymień 3 tytuły.

Odpowiedzi na pytania należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13.10.2021 r.

Proszę o podpisanie e-maili: imię, nazwisko, klasa.

Losowanie nagród odbędzie się 18.10.2021 r. (poniedziałek) o g. 11.30 w Szkolnym Centrum Informacji.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 19.10.2021 na stronie internetowej szkoły.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

Foto: http://www.zsbio.tcz.pl