Serwis tematyczny: Technikum Informatyczne

Wyjedź do Energylandii

poniedziałek, 18 września 2017
Marcin Żyliński

Nauczyciele przedmiotów informatycznych zapraszają do odwiedzenia Energylandii i Beskidu Śląskiego podczas wycieczki szkolnej. Zostały ostatnie wolne miejsca. Warto skorzystać.

Zapraszamy do udziału w wycieczce integracyjnej do Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze i Beskidu Śląskiego. Wycieczka odbędzie się w dniach 25-27 września. Pierwszy dzień do zwiedzanie. W programie m.in. trójwieś beskidzka, Chata Kawuloków w Istebnej, rezydencja Prezydenta RP, zapory na Wisełkach Białej i Czarnej, Wisła (rynek, amfiteatr, pomnik Adama Małysza z białej czekolady, skocznia narciarska im. Adama Małysza). Drugi dzień to aktywna turystyka: wejście na Szyndzielnię, odwiedzenie starego schroniska, przejście na Klimczok i marsz szlakiem z pięknymi widokami na panoramę Szczyrku i widok na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego - Skrzyczne oraz spacer po Szczyrku. Trzeci dzień to pobyt w Energylandii. W pierwszym i drugim dniu wycieczki zaplanowane są wieczory integracyjne.

Cena wycieczki wynosi 400,00 zł i zawiera przejazd autokarem klasy turystycznej, zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4-osobowych z łazienkami, wyżywienie: 2 obiadokolacje, 2 śniadania, 1 obiad, ubezpieczenie NNW 10.000,00 zł na osobę, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów bilet do Energlandii, przewodników w zwiedzanych obiektach, na „pętli beskidzkiej” i podczas wycieczki górskiej, opłaty parkingowe i drogowe, zdjęcie grupowe dla każdego uczestnika.

Zapisy prowadzą Marcin Żyliński, Szymon Rybiński i Zbigniew Pawłowski, którzy będą opiekunami podczas wycieczki. Zapisywać można się najpóźniej do wtorku, 19 września, potwierdzając swój udział wpłatą zaliczki w kwocie minimum 50,00.

Wycieczka rozpocznie się 25 września około godziny 6:00 wyjazdem spod budynku szkoły.

Foto: TKFotoArt / Źródło: energylandia.pl