Serwis tematyczny: Technikum Informatyczne

wtorek, 17 października 2017
Marcin Szczap

Uczeń Technikum Informatycznego, Daniel Lesiński, odebrał z rąk Beaty Szydło Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się 16 października w Warszawie.

więcej...
poniedziałek, 16 października 2017
Marcin Żyliński

Uczniowie Technikum Informatycznego zdobędą fachową wiedzę oraz cenione umiejętności z zakresu technologii informacyjnej i komunikacyjnej dzięki uruchomieniu w Zespole Szkół Technicznych Lokalnej Akademii CISCO.

więcej...
poniedziałek, 9 października 2017
Marcin Żyliński

Uczniowie Technikum Informatycznego biorą udział w głosowaniu na kolską bibliotekę w akcji Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie”. Codziennie w szkole oddają setki głosów.

więcej...
czwartek, 5 października 2017
Marcin Żyliński

Nauczyciele przedmiotów informatycznych zapraszają do udziału Ogólnopolskiej Grze Kryptologicznej „Łamacze Szyfrów”. Wciel się w rolę agenta tajnych służb i poznaj tajniki pracy kryptologa. Dla najlepszych są nagrody.

więcej...
poniedziałek, 2 października 2017
Marcin Żyliński

Uczestnicy wycieczki w Beskid Śląski! Możecie już pobierać pakiet fotografii z wyjazdu. Do Waszej dyspozycji są zdjęcia z trzech dni pobytu i fotografie krajobrazowe z miejsc, które mieliście okazję odwiedzić, wędrując po szlakach.

więcej...